Problem z wysyłaniem sms.

Tematy nie pasujące do działów powyżej.

PostNapisane: 5 lip 2011, o 02:31
Witam! Od jakiegoś czasu , mam problem z wysyłaniem wiadomości sms , niezależnie od telefonu z którego próbuję ową wiadomość wysłać. Wszystkie próby kończą się na krótkiej informacji ze strony telefonu (Xperia X10) " nie można wysłać " i (SE W350i) " wysyłanie nie powiodło się " . Zaznaczam również iż środki na koncie są , a numer centrum sms jest zgodny z tym podanym na stronie T-mobile tj. +48 602 951 111 . Tak naprawdę nie wiem w czym jest problem , bo tak z dnia na dzień pojawił się problem. Wszelkie próby resetowania telefonu , ustawień nie przyniosły oczekiwanego rezultatu.
Proszę o jakąkolwiek pomoc. Wiadomości szczególnie dla mnie są dla mnie w tym czasie wyjątkowo ważne.
Z góry dziękuje za pomoc.

Administrator
Usługa:
Prepaid
Taryfa:
Heyah
Model telefonu:
Samsung Gio
PostNapisane: 5 lip 2011, o 08:59
Skoro sprawdzałeś wysyłanie z innych telefonów, to wnioskuję, że karta SIM może być uszkodzona.

Idź do salonu firmowego i opisz sytuację. Wymienią na miejscu i najprawdopodobniej bez opłat.
Forum T-Mobile - Z nami możesz więcej!

PostNapisane: 5 lip 2011, o 22:24
Do salonu wybiorę się jutro , napisałem maila odpowiedzi nadal nie otrzymałem. Okazuję się również że z konta znikło ok.100zł nie wiadomo dlaczego. Internet mialem wyłączony ( chociaż usługa Blueconnect max była włączona , opłacona i potwierdzona sms ) , sms nie były wysyłane z powodu problemów wyżej opisanych ( a pakiet 600 sms , jest włączony , opłacony i potwierdzony sms ) , połączenia równiez wykonywane nie były. Dzisiaj rano znalazłem się na minusie ( -1.24 zł ) chociaż jeszcze wczoraj wieczorem podczas opisywania problemu z sms'ami miałem ponad ( 1zł ) , dzisiaj doładowałem za 50zł , chwilke temu sprawdziłem stan konta , a ku mojemu ogromnemu zdziwieniu stan konta wynosi troszkę ponad 6zł...
O co chodzi? Mam już tego po prostu dosyć, nie dość że nie sms'ów wysyłać nie mogę to jeszcze pieniądze z konta znikają.

Administrator
Usługa:
Prepaid
Taryfa:
Heyah
Model telefonu:
Samsung Gio
PostNapisane: 6 lip 2011, o 07:04
A dostajesz jakieś SMSy konkursowe, itp?
Forum T-Mobile - Z nami możesz więcej!

Powrót do Inne / Pomoc